Logo
Ceny
logo
logo
logo
logo
Foto Partneři
logo
logo
logo
logo

Aktuality
fotoPodpora charitativních projektů2015-03-01
 Z každého zaplaceného vstupného na turnaji bude 20Kč věnováno na dobré účely. Každý organizátor akce si ve svém regionu vybere, koho bude podporovat. Většinou se jedná o sdružení handicapovaných, dětské domovy, kojenecké ústavy apod. Předem děkujeme každému hráči turnajů, že svou účastí zároveň podpoří dobrou věc.

 
fotoInformace o projektu2015-03-01
 Naše společnost pořádá v regionech, kde má své obchodní zastoupení, bowlingové či jiné turnaje na propagaci svých aktivit a regionálních partnerů. Byl spuštěn další turnajový projekt s podporou i celostátních partnerů, kteří pro účastníky připravili velmi zajímavé ceny. Hrát se bude o mobilní dům, automobil nebo zájezd za 100tis. dle vlastního výběru. Za startovné na turnajích dostanete šeky od místních partnerů na služby minimálně ve stejné hodnotě a navíc budete moci vyhrát i ceny v jednotlivých turnajích. Budeme Vás na těchto stránkách projektu postupně informovat o místech, kde se bude projekt konat a o partnerech, kteří projekt podpoří. Těšíme se na Vaši účast a mnoho zážitků.

 

 
fotoNábor pracovníků2015-01-01
 V nejbližší době spustíme nové verze našich internetových informačních portálů a hledáme spolupracovníky z celé ČR. Hledáme obchodní reprezentanty, kteří budou vyhledávat ve svém regionu další partnery. Následně se těmto partnerům vytvoří internetové prezentace a na tuto práci hledáme zájemce z řad zdravotně znevýhodněných pracovníků, kteří mají chuť pracovat a jsou doma vybaveni PC a připojením k internetu. Více nepotřebují. Zdarma je na práci vyškolíme. Jedná se o jednoduché přepisování textů a jednoduchá úprava fotografií. Nabídka práce je stálá.

 
fotoPořádání regionálních akcí2015-01-01
Na podporu našich partnerů a klientů našich portálů, jsme prostřednictvím našich regionálních koordinátorů začali po celé ČR organizovat akce. Pro celou republiku je společný projekt bowlingových turnajů a v jednotlivých regionech se potom organizují akce hlavně dle zájmů a koníčků našich zástupců tak, aby pracovali v oboru, který je nejvíce baví. Zkušenosti máme s realizací akcí pro děti, dětské domovy, zdravotně postižené, sportovní, kulturní a společenské akce. Rádi Vás na našich akcích uvítáme. Stačí nás kontaktovat emailem a my Vás rozpis akcí zašleme. 
 
fotoDorty pro dětské domovy2014-06-01
Dne 1.6.2014 spouštíme akci Sladké dny pro dětské domovy, při které nabízíme zdarma prezentaci na našem portálu služeb www.ceskeprodukty.cz každé cukrárně, která věnuje dort dětskému domovu ve svém okolí. Za rok, tedy 1.6.2015, sečteme váhu a délku všech věnovaných dortů a pokusíme se zapsat tento údaj do Knihy rekordů. Každý věnovaný dort bude zároveň představen na Facebookovém profilu akce včetně odkazu na prezentaci cukrárny. Pokud budete chtít do akce zapojit i vy cukrárnu ve svém okolí, kontaktujte nás na info@ceskeprodukty.cz nebo na tel: 776 668 445