Logo
Reklama
logo
logo
Foto Odkazy
logo
logo
logo
logo

Aktuality
fotoNábor pracovníků2017-02-26
 V nejbližší době spustíme nové verze našich internetových informačních portálů a hledáme spolupracovníky z celé ČR. Hledáme obchodní reprezentanty, kteří budou vyhledávat ve svém regionu další partnery. Následně se těmto partnerům vytvoří internetové prezentace a na tuto práci hledáme zájemce z řad zdravotně znevýhodněných pracovníků, kteří mají chuť pracovat a jsou doma vybaveni PC a připojením k internetu. Více nepotřebují. Zdarma je na práci vyškolíme. Jedná se o jednoduché přepisování textů a jednoduchá úprava fotografií. Nabídka práce je stálá.

 
fotoPořádání regionálních akcí2017-02-26
 Na podporu partnerů a klientů našich portálů chceme prostřednictvím našich regionálních manažerů po celé ČR organizovat akce. Pro celou republiku je společný projekt sportovních turnajů a v jednotlivých regionech se potom organizují akce hlavně dle zájmů a koníčků našich zástupců tak, aby pracovali v oboru, který je nejvíce baví. Zkušenosti máme s realizací akcí pro děti, dětské domovy, zdravotně postižené, sportovní, kulturní a společenské akce. Rádi Vás na našich akcích uvítáme. Ukázka takové akce je na www.vsevid.cz/zahrada.

 
fotoDorty pro dětské domovy2016-06-01
 Dorty pro dětské domovy

Dne 1.6.2016 spouštíme akci Sladké dny pro dětské domovy, při které nabízíme zdarma prezentaci na našem portálu služeb www.ceskeprodukty.cz každé cukrárně, která věnuje dort dětskému domovu ve svém okolí. Za rok, tedy 1.6.2017, sečteme váhu a délku všech věnovaných dortů a pokusíme se zapsat tento údaj do Knihy rekordů. Každý věnovaný dort bude zároveň představen na Facebookovém profilu akce včetně odkazu na prezentaci cukrárny. Pokud budete chtít do akce zapojit i vy cukrárnu ve svém okolí, kontaktujte nás na info@ceskeprodukty.cz nebo na tel: 776 099 911