Dorty pro dětské domovy

Dorty pro dětské domovy

Dorty pro dětské domovy je akce reklamní agentury Vševid holding. 1.6. začal nábor nových cukráren do naší akce, díky které chceme osladit život dětem v dětských domovech. Cukrárna, která věnuje dort, získá od nás zdarma propagaci v několikanásobné hodnotě. Chceme efekt akce změřit a budeme zapisovat váhu a největší rozměr předaných dortů. Po roce, tedy 1.6. oznámíme celkovou váhu a délku dortů, které dětem věnujeme společně s cukrárnami. Jako dárek navíc vybereme něco z nabídky reklamních předmětů našeho eshopu výrobků zdravotně postižených.

Odměna pro cukrárny

Cukrárny v letošním ročníku nedostanou zdarma prezentaci jen na portálu www.ceskeprodukty.cz, ale i na katalogu služeb vhodných pro svatby, který vznikne jako součást našeho portálu www.ceskesvatby.cz. Předpokládané spuštění 30.6.2020. Podpora projektu je samozřejmě i na sociálních sítích.

Sociální sítě podpora projektu

Facebook projektu Sladké dny pro dětské domovy

Facebook České produkty výrobky a služby s duší českého lva

Instagramový účet @ceskeproduktycz

Instagramový účet @abethandicapcz

Facebook projektu pro handicapované Abet handicap

Plán na 2020 – 2021

Na dobu po karanténě Covid připravujeme více podobných akcí jako jsou Dorty pro dětské domovy. Naši regionální manažeři budou využívat své koníčky a zájmy, aby ve svých regionech organizovali akce, které budou mít nejen sociální dopad, ale pomohou i v podpoře našich regionálních partnerů. Pro představu máme již připraveny akce na téma horolezecká stěna pro nevidomé, soutěž o nejhezčí zahradní úpravu, speciální turistické akce pro handicapované a speciální teambuildingové akce. Kromě toho budeme pokračovat v našich celorepublikových turnajích v bowlingu, šipkách, kulečníků či stolním fotbálku. V okrese odvětví podle toho, co je nejbližší regionálnímu manažerovi. Plánujeme i nábor externích organizátorů takových akcí, aby v každém regionu bylo na výběr z více možností.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny