Poloměr: Vypnuto
Poloměr:
km Set radius for geolocation
Hledat
Penzion „Na konci světa“ se nachází v krásném koutu Severních čech v Českém Švýcarsku. Byl postaven již v předminulém století a nachází se necelý kilometr od Rynartického zámečku. Je to ideální prostředí na rekreaci, jak zimní tak i letní. Dobře udržované pěšiny, cestičky i stezky přímo vybízejí k cykloturistice, pěším túrám i zimním sportům. Okolí hýří překrásnou přírodní scenérií a hostům nabízí nedaleké přírodní koupaliště, venkovní bazén, projížďky na koni, tenisové kurty, vleky na lyže a udržované tratě na běžky..
Penzion má zatím  20 lůžek odpovídající posledním požadavkům na ubytování. K dispozici pro ubytované je i kuchyňka s vybavením. V přízemí se nachází restaurace s 45 místy s vynikající kuchyní. K dispozici je sauna i plavecký bazén s vyhřívanou vodou.
Nově jsou otevřeny tři apartmány každý se dvěma lůžky a dvoulůžkovým gaučem, vybaveny TV, rádio s CD, zařízená kuchyň, WC, koupelna, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, vlastní zahrádka se stolem a slunečníkem
Do výčepu se dováží známkové víno z Itálie a ze Znojma. Čepuje se zde ústecký Březňák a kvasnicový řezaný speciál Vendelín z Liberce.
Na objednávku lze pro skupiny grilovat čuníka až do jednoho metráku a to  přímo v restauraci. Podle návštěvníků i znalců se pohled na otáčející selátko nedá srovnat ani s nejlepším seriálem v televizi. Možný je také táborák a grilování.
Stravování lze dohodnout individuálně s každým hostem zvlášť. Ceny za stravu jsou přijatelné.
Po domluvě k dispozici swingová kapela.
K dispozici je kulečník a bazén pro ubytované zdarma.
Další výhodou je možnost vzít si s sebou své čtyrnohé miláčky.
Popis
Galerie
Cena
Klíčová slova:
České Švýcarsko, cykloturistika, turistika, lyžování, venkovní bazén, projížďky na koních, tenis, restaurace, sauna, apartmán, bazén, kulečník

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny