Poloměr: Vypnuto
Poloměr:
km Set radius for geolocation
Hledat

Firma School Sport byla založena v roce 1993 a od svého počátku se specializuje na dodávky materiálu a služeb v oblasti školního sportu. Za 13 let získala firma a její spolupracovníci rozsáhlé množství zkušeností a kontakty na velkododavatele. Jejich zboží splňuje požadavky školských specifik. Stručně řečeno – věci, které jsou cenově přijatelné a přitom dlouho vydrží někdy i méně slušné zacházení. Další nespornou výhodou je komplexnost nabídky – možnost dodání prakticky všeho potřebného. Materiálu i služeb, k výkonu žádaných činností. Jediným kontkatem tak lze získat např. úplné vybavení pro florbal, a to od mantinelů, „nerozbitných“ holí, levných míčků, trvanlivých dresů s možným zabezpečením potisku až po metodickou literaturu a videokazetu, speciální diplomy a propagační plakáty.

Firma School Sport je přirozeně schopna dodat i špičkové vysoce kvalitní sportovní zboží přímo od zahraničních výrobců nebo prvodovozců, což zabezpečuje solidní ceny za hodnotné zboží. Hlavní oblastí působení firmy je Praha a celé Čechy, kontakt k dispozici přes mobilní telefon 24 hodin denně. Samozřejmostí jsou záruky, možnost individuální dohody splatnosti faktur, jakož i dovoz zdarma a nulová cena balného při poštovní dodávce již při velmi nízkých cenách zakázek. Rovněž možnost expresních dodávek.

Rádi se staneme partnerem každého, kdo si přeje, aby jeho školní sportoviště a kabinety TV vzkvétaly ve prospěch dětí.

O nás

Schoolsport

Baseball-softball

Klíčová slova:

sportovní zboží, literatura, diplomy, plakáty, sportovní obuv, sportovní oblečení, sportovní vybavení, baseball, tělocvičny, gymnastika, fotbal, házená, futsal, netradiční sporty, posilovna, sportovní doplňky, atletika, dresy

Adresa

Naše adresa:

Jaselská 18, 160 00 Praha 6 – Dejvice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny